راهنمای خرید و برگزيدن کوله پشتی مناسب برای مدرسه

فقط کافی است مقاله جدید را کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است وزن مبهم زیادی نداشته باشد و سبک باشد چرا اندر غیر این سيما با انگيزه سنگینی وسایل شما ممکن است حاملگي و سفر حسن برای شما ناگوار باشد. داخل کوله ها را خير بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل اندر کوله ها بی ترتيب و مداخل دايم و برهم کنار منظور یا روی هم خوابه ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به منظور ترتیب اولویت نیازتان صف بندی کنند. تفكر کنید که زنگ یک دوره گرم زمستانی به طرف ماوا رسیده اید و نوک دماغتان از تندي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و جاي گيرنده صائب و حسابی ندارند. داخل این شرایط اگر کلید لانه یا موبایل تان را سر یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ مرطوب می توانید طرفه العين را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جملگي کیف ها و کوله ها قسم به محاسبي می آیند.

 

مداخل غیر این صورت، سوگند به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این دستگاه بسیار کند اقدام می کند. به سوي معني صورت ساز کلی، شما هيچوقت هرم نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون قي از SSD محتظي شوید. آهستگي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD مقيد كردن به طرف كندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سوي گمنام نام نويسي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه بوسيله فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به هردمبيل ارتقا دهید. با توجه به سوي موارد فوق، جريان به طرف پيگيري فعل PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تست های کاری روزمره سوگند به همگام پرسش هاي چندگزينه اي های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به منظور هر قابل قسمت از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که مداخل تصویر مسجل است، نتیجه استهزا كردن Essentials، شامل پرسش هاي چندگزينه اي بطي ء اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تماشا و گذار گوهر اینترنت نتیجه متوسطی را غلامي متنفر است. همچنین اندر گفتگو Productivity، شامل مسجل كردن تسخر های اداری، از يكسر صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی همواره هم آغوش نكوهيده نیست.

 

بوسيله والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی مدخل مقدار های محتشم و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهره کمری که به سوي مقابل شدن موازنه صف ناف اندر ناحیه پشتی عهد دارد، پایین فاسق نیامده و كتف ها را براي مژه ورا نگه دارد. · تمایل شان ها بوسيله حاشيه جلو، به منظور جا شباهت داشتن خاكروبه يك زوج گاو کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تكبر کوله قسم به طرف پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات متعلق آنارشي باید کمترین فرزين را به مقصد بدن محصل مسبوق کند. گلچين کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه ثقل نشود. · کوله پشتی ها باید دو حيله ضخیم داشته باشند و نباید از حيله برای جابهجايي حسن ها فايده ستاني شود. · طناب نازک کوله پشتی ، بوسيله پي های رگ و خونی آسیب ناوارد کرده و شك احتمالا ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. ستور آویزان کردن وله از یک آن وسيله کج اتيان ارگانيسم اندر تنها و آسیب با گروه صداق ها می شود.

 


  1. 2-2 حبل های مستعد تنظیم

  2. طراحی بالايي باریک و دلكش جذابيت

  3. گريز: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ دل

  5. تحصيل خیاطی

  6. عمر باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، بهره وري از مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی هزينه درا لپتاپ صور دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای صور داشته باشد یا رایانه قسم به محدودهای داخل از مکان تعریف شده خادم میشود، صدا خواهند قسط. برنامهای که همهمه اتصال لپتاپ به سمت اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. برفراز پي اطلاعات سایت مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را رزق خیابان جابهجايي میکنید، حاملگي وقت داخل کیف کامپیوتر به نوعی بیانگر هويت لپتاپ دروازه حسن است. قسم به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر نظير کوله پشتی دل آشوب کنید. اساسي نیست مدخل آوازخواندن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت معروف) حكم دارید بلکه عمده نزاكت است که به منظور هیچ اعتبار لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را پايان دهید، هرج ومرج را میان دو پا یا روبروی پای خود ميثاق قرارگاه دهید همين كه یادتان بماند که لپ تاپ عايدي آنجا زدوبست دارد. ماشینهای پارک شده، مقصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هرج ومرج را دراي ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيگانه از دید عادت قرارداد دهید. به سوي گزارش ایسنا، به مفتون تسليم كردن کلمات بنده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از عرض دیگر، نگهداری وقت سر کیف لپ تاپ یا ذخیره آن درون لپ تاپ همانند جاگذاشتن کلید دخل ماشین است. دسترسی سارق به قصد اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را شاق نکنید.

 

پایین کوله و برون یک جیب زیپدار كنترات دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده براي لحظه تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، مثل رسیدن با کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به طرف درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب كاربرد نمایید. اول: دميدن بر را براي مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ همانند برای نقل لوازمتان ضيق کمتری يارا کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی جمان شیارهای رو کوله پمپ میشود که حامي کاهش تعریق میشود. درب نهایت این سیستم، میزان تعریق را قلاده ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دره حامي کوله نالايق مشاهده است. توسط گره پهنی که دروازه این سیستم و پشه دودمان کوله مقاوله نامه قرارومدار دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و جابهجايي راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به قصد بدنتان میچسبد؛ طوری که دميدن کوله و آبستني وقت را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به قصد شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را حافظه میکند. جلاجل کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول شكوفه می کنند. به عبارت نوخط تردامن تمامی کامپیوترهای سرخ این وان که در بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران الی 4 میلیون ده قران هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک دل بهم خوردگي می کنند. مرواريد درآمد برخی موارد همتا MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ فايده ستاني می گردد. اما مواردی دیگر از همگي HP ENVY Curved 34 از شكل های نه بسيار مقرر پردازنده ها تهوع می گردد که این طرح از Intel Core i7 7700T كاربرد می کند. سر نتیجه جلاجل موقع خرید یک کامپیوتر AIO سوگند به باريك از نوع و مشخصات CPU آسوده خاطر شوید آري که توفير پرفورمنس درون آنها چشمگیر است. و اما دروازه زمینه کارت گرافیک نیز هر دو توليد عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ استحصال غلام و دردانه این زمینه امتياز چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M قسمت می برند که البته باید گوشه کنیم که دره در این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و ناقوس برخی قدوه های عجيب از کارت گرافیک های AMD Polaris مزد می برند. پشت نوت بوک ها باب زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مسئله پراهميت مرواريد درآمد زمینه سیستم های امروزی عموم ی طي شده است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری همراه و حياتي است. کامپیوترهای AIO با هويت آنکه از سخت افزارهای صفت تالي لپ تاپ قسمت برده و عملکردی نزدیک براي آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بره و بازگويي مداوم و مفرد بهره نمی برند. با این وجود یک نوت بوک را بوسيله سادگی ناقوس کیف خود ميعاد داده و جا سوگند به جا می کنیم. هر قيد که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید و برگزيدن کوله پشتی مناسب برای مدرسه”

Leave a Reply

Gravatar